Jak to teda (nejspíš) bude

Sranda je to, že na bakalářce pracujeme v podstatě od prváku. A vlastně je to dobře. Kdybychom s naším nápadem na stopmotion adventuru přišli třeba na konci druháku, samozřejmě bychom nic nestihli a navíc ten příběh – to by byla pěkná blbost.

Takhle to postupem času pěkně krystalizuje. A věci se mění.

Hra měla být adventura doplněná jednoduchými mini arkádami. Přelet z planety na planetu měl být nejprve také klasická arkádovka. Potom jsme si ještě vymysleli, že to nebude arkádovka, ale nějaká logic puzzle. Navíc celou adventuru jsme plánovali o dost rozsáhlejší – znáte ty megalomanské vize na začátku.

Po převaření mozkových závitů a nějakých odborných konzultacích jsme nakonec stanovili hru jako samotnou adventuru – žádné mini hry a žádné složitosti. Prostě tak, abychom neudělali jen nějaké demo, které pak už třeba nikdo nedokončí, ale stihli celou boží gamesu, krátkou, vtipnou, super vizuální a naanimovanou a trochu punkovou, jak máme ve zvyku.

Takže 5 planet, cca 7 prostředí/obrazovek. Hra bude mimo jiné originální v nelineárnosti. Hru můžete dokončit hned, po prvním levelu, po druhém, nebo po třetím, stejně tak jakýkoliv level můžete přeskočit (level = jedna planeta) – to se ale samozřejmě projeví na výsledku! Myslíte si, že když budete hrr, dáma to ocení? No možná, nebudu spoilerovat, žejo.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: